تعهد نامه و قوانیین

 • کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.
  عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
 • نکات مهم:
 1. -تایید و پردازش سفارشات درروزهای کاری انجام می‌شودو پردازش سفارش‌ها در تعطیلات رسمی امکان‌پذیر نیست.
 2. فروشگاه خلیفه کالا به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا، سفارش را در مکان تعیین شده در سایت، تحویل دهد. (در صورت عدم حضور سفارش‌دهنده محترم در مکان تعیین شده، هزینه‌های مربوط به ارسال مجدد به عهده ایشان خواهد بود و باید به فروشگاه پرداخت شود.)
 3. در صورتی كه به دلیل هرگونه كار یا تغییر شرایط محصول، نقصی برای كالای خریداری شده به وجود آید، فروشگاه اینترنتی خلیفه کالا از پس گرفتن آن كالا معذور است.
 4. تمامی کالاهای گران قیمت مسئولیت سلامت فیزیکی تمامی كالاها هنگام ارسال، بر عهده شركت‌های حمل و ‌نقل یا بیمه‌كننده شركت حمل و ‌نقل است. خلیفه کالا نیز پیگیر درخواست‌های مشتری از شرکت حمل‌کننده خواهد بود.
 5. هنگام دریافت سفارش خریدار موظف به کنترل بسته‌بندی سفارش است تا در صورت ایجاد نقص در بسته یا محتوای آن در اثر حمل یا هر نوع مغایرت، آن را در حضور مامور شرکت حمل و نقل به صورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید. مراتب حداکثر باید ظرف 24 ساعت به فروشگاه اطلاع داده شود تا خلیفه کالا بتواند پیگیری‌های لازم را انجام دهد. در صورت تاخیر در اعلام مشکل ظاهری، متاسفانه خلیفه کالا مسئولیتی در قبال آن نمی‌پذیرد.
 6. کالایی مطابق با مشخصات فنی، گارانتی و رنگ درج شده در سایت که شما آن را انتخاب کرده و سفارش داده‌اید، برای شما ارسال خواهیم کرد.
 7. اگر کالایی دارای اشکال فنی باشد و تحت شرایط ضمانت هفت روزه خلیفه کالا قرار گرفته باشد، پس از برگشت آن به فروشگاه خلیفه کالا، مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت تایید اشکال فنی توسط کارشناسان خلیفه کالا ،جایگزین برای خریدار ارسال یا وجه آن ظرف یک روز کاری به حساب ایشان عودت داده می‌شود.
 8. در صورتی كه به دلیل هرگونه كار نرم‌افزاری (فتوشاپ)یا تغییر شرایط محصول، نقصی برای كالای خریداری شده به وجود آید، فروشگاه اینترنتی خلیفه کالا از پس گرفتن آن كالا معذور است.
  • در فروشگاه اینترنتی خلیفه کالا، قیمت‌ها جهت تنظیم بازار، در پایین‌ترین مقدار ممکن قرار دارند. امکان خرید عمده برای همکاران با هماهنگی و دریافت کد یا بن تخفیف وجود دارد.
  • گاهی به دلایل خارج از اراده و کنترلِ فروشگاه خلیفه کالا، مانند عدم توانایی تحویل کالا در موعد مقرر، عدم توانایی ارسال توسط تامین‌کننده، عدم توانایی تامین کالا توسط تامین‌کننده یا درج قیمت اشتباه توسط ایشان، سفارش رد می‌شود و اگر پرداخت توسط خریدار انجام شده باشد، وجه پرداختی به ایشان برگشت داده می‌شود. 
 9.  خریدار گرامی خلیفه کالا ، عکس محصول قرار داده شده در سایت، صرفا جهت آشنایی شما با نوع محصول است . بنابراین توضیحات محصول را با دقت بیشتری مطالعه کنید.
 10. شرکت‌های سازنده ممکن است یک مدل کالا را با مشخصه‌های مختلفی مانند تفاوت در مشخصات نرم‌افزاری، سخت‌افزاری یا محتویات جعبه کالا، در بازار عرضه کنند. چنانچه آن مشخصه در صفحه مشخصات کالا در وبسایت خلیفه کالا قید نشده، لازم است خریدار گرامی در زمان سفارش و اضافه کردن آن کالا به سبد خرید، سوال خود را در مورد مشخصاتی که در نظر دارد، مطرح کند تا توسط واحد پشتیبانی خلیفه کالا کنترل شود و خریدار پس از دریافت پاسخ اقدام به پرداخت و خرید کالا نماید.
 11. پس از مرحله ارسال کالا، به هیچ وجه امکان تغییر روش ارسال و آدرس حمل وجود نخواهد داشت و در صورت عدم حضور سفارش‌دهنده محترم در مکان تعیین شده، هزینه‌های مربوط به ارسال مجدد به عهده ایشان خواهد بود و باید به فروشگاه پرداخت شود.
 12. هنگام دریافت سفارش خریدار موظف به کنترل بسته‌بندی سفارش است تا در صورت ایجاد نقص در بسته یا محتوای آن در اثر حمل یا هر نوع مغایرت، آن را در حضور همکار کالارسان یا مامور شرکت حمل و نقل به صورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید. مراتب حداکثر باید ظرف 24 ساعت به فروشگاه اطلاع داده شود تا خلیفه کالا بتواند پیگیری‌های لازم را انجام دهد. در صورت تاخیر در اعلام مشکل ظاهری، متاسفانه خلیفه کالا مسئولیتی در قبال آن نمی‌پذیرد.
 13. در صورتی كه كالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد و توسط افرادی غیر از كارشناسان خلیفه کالا بررسی یا تعمیر شود، فروشگاه خلیفه کالا، مسئولیت آن را بر عهده نخواهد گرفت.
 14. در صورت وجود اشکال ، خریدار موظف است برای عودت، کالا را همراه با همه لوازم به درستی بسته‌بندی کند و با بیمه حمل به آدرس فروشگاه خلیفه کالا ارسال نماید. در صورت بسته‌بندی نامناسب، بیمه نبودن کالا و آسیب رسیدن به آن در حین حمل، مسئولیت آن بر عهده خریدار است.
 15. تایید و پرداخت فاكتور توسط شما به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت خلیفه کالا می‌باشد.