راهنمای ارسال سفارش

 • سفارشات شما  پس از گذشت 24 ساعت کاری تحویل اداره پست یا دفاتر خدمات ارتباطی  داده خواهند شد.

پرداخت در محل:

 • فعلا این امکان در سایت فراهم نیست.
 • در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده ، صورت نگیرد.
 • زمان تحویل به مشتری با پست پیشتاز  به فاصله شهر ممکن است بعد از 3 تا 7 روز کاری، به دست شما برسد.( دلایل تاخیر مربوط به زیر ساخت پست واعمال محدودیت در صدور کد رهگیری از طرف پست مرکزی استان می باشدو همچنین پایین بودن ظرفیت خودروهای باربری پست)

نحوه تحویل گرفتن سفارش:

 1. - لازم به ذکر است نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال پست کارت شنایی معتبر ارائه دهید.
 2. - مامورین پست اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.
 3. - تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
 4. - هزینه ارسال سفارشات از طریق پست پیشتاز با تعرفه مصوب اداره ی  پست محاسبه میشود.( بجز کالاهای بالای 2 کیلو گرم)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 • لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:
  - روش باربری تنها ویژه کالاهای بزرگ است و در صورت انتخاب برای سایر کالاها، روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد و حداقل  2  روز تحویل سفارش را به تعویق خواهد انداخت.

سفارشات باربری بین 3 تا 5 روز کاری تحویل خواهد شد. "این  مدت در ایام پر ترافیک کاری مانند پایان سال ممکن است افزایش یابد."

 • سفارشات از طریق اتوبوس به شهرهای تهران ، اصفهان ، شیراز ، یزد ، اهواز ، آبادان امکان پذیر است که بصورت پس کرایه ارسال خواهد شد ( جهت اطلاع از بقیه شهرها تماس بگیرید)